Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
Mektupların Dekorasyonu İçin DC24V 0,6W 30mm SMD 5050 Sarı LED Nokta Işığı
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Madde: | G3006MY24 Piksel ışık |
Programlanabilir Burcu Aydınlatma için Mucize Bean Marka DC5V 0.3W RGB Pixel Led XH6897 IC
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
IC DMX 12MM Led Piksel, RGB Tam Renkli LED Piksel Işık, LED Arka Işık için
| Modeli: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Marka: | Mucize Fasulye LED |
| Çip marka: | Epistar |
25mm Miracle Bean Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC12V 0.75W XH6897 IC
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |
Pvc Shell + Pu İçeren Tam Renkli Dc5v Rgb 0.3w 12mm Led Piksel
| Çalışma voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
PC Kabuğu IP67 0.3W 100LM / W 20mm LED Piksel RGB Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Manzara SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm Led Piksel Modülü
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Koruma: | IP65 |

