Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1030 Ürünler.
40mm Rgb Rgbw Dc12v Dot Pixel Dışarıda Led Point Dmx Pixel Led Dot Light For Facade Building
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 Dış Dekorasyon için 12 mm SMD5050 RGB Pixel LED String Light
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
Dış Daimi Işıklar SPI Kırmızı Sarı Beyaz Noktalı Piksel LED Işıklar 30mm 6 Led Toptan Satıcı Fiyatıyla
| Delgeç Deliği: | 30 mm |
|---|---|
| Görev: | Dekoratif |
| Garanti: | 2 yıl |
LED Piksel Işık 30mm Su geçirmez IP67 UV Koruma Piksel LED RGB kullanılarak LED reklam Kurulu
| Malzeme: | Alman Bayer PC |
|---|---|
| koruma: | IP67 su geçirmez |
| Sertifikalar: | CE ROHS |
IP67 RGB RGBW Piksel LED Nokta Işığı IP67 12V RGB PC Shell Yapışkan Malzemesi
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGB Programlanabilir 30mm Eğlence LED Lamba 12V 24V Piksel LED Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | XH-D30 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| ürün çapı: | 30 mm |
Programlanabilir RGB Eğlence LED Lamba 60mm DMX Kontrol RGBW LED Nokta Işıkları
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Uzaktan kumanda/dokunarak kumanda |
| Ömür: | 30.000 Saat |
Açık Su geçirmez Eğlence LED Lamba 6/8/10 Başlı Güneş Ateşböceği Bahçe Yolu Işıkları
| Uygulama: | Ev dekorasyonu |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Giriş Voltajı: | DC 12V |
Özelleştirilebilir Eğlence LED Lamba Ön Programlanabilir RGB Çok Renkli
| Voltaj: | 12v |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Malzeme: | plastik |
Beyaz Renkler Mucize Fasulye 9mm 0.1W Piksel LED Işık
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Beyaz |

