Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1034 Ürünler.
Mucize Fasulyesi LED Eğlence Işık 12V 2W RGB LED Işık LED Pixel Işık LED Lamba
| Öğe: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D60S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
LED Ekran P83 Piksel Led Mesh Video Ekranı
| Başvuru: | etkinlik, reklam için video duvar paneli |
|---|---|
| Renk: | Renk |
| Panel Boyutu: | Özelleştirilmiş |
12v 50mm Cabochon LED Işık Fuar Alanı Dekorasyonu RGB Pixel LED LED Eğlence Yolculukları LED Nokta Işıkları
| Öğe: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D50S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
12V 20MM Dekoratif lambalar için Noel Renkli Pixel LED Işıklar
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 Su geçirmez RGB 50mm SMD3535 DMX512 Akıllı Piksel LED Nokta Işıkları PC Beden.
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Size: | 50mm *18.5mm |
| Usage: | outdoor landscape |
Kalıcı Tatil Noel RGB Piksel LED Uygulama Akıllı Kontrolör Dekorasyon LED Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | gri |
| Çapraz: | 50 mm |
DMX512 Kontrol Modu Su geçirmez Pixel LED Nokta Işığı Fasad Işığı ve Tema Parkı Dekorasyonu için
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5w |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Rgbw Eğlence Parkı Kalıcı 50ft/100ft Noel Pixel LED Nokta Işıkları Dış Dekorasyon Pixel Akıllı Evi dize
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Daimi 20mm RGBW Plastik Piksel LED Eves Işıkları Dışarıdaki Eave Dekorasyon Işıklandırması
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 30pc/50pc/100pc |
12V Noel RGB Piksel LED Dış Nokta LED Işıklar Kit
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

