Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1034 Ürünler.
RGB Tam Renkli 12mm su geçirmez mini led ışıklar F8 DC05V Piksel LED Işık
| Güç: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Kaynak: | Epistar |
| Renk: | RGB tam renk |
12V Eğlence LED Lambası RGB Işık Rengi ve Uzun Yaşam Süresi
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Malzeme: | plastik |
12V Eğlence LED Lambası RGB Işık Rengi ve Uzun Yaşam Süresi
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Malzeme: | Plastik |
Promosyon DC05V Su geçirmez Mavi Nokta Led Işık 9mm Piksel Led IP67 OEM ODM
| led Chip: | F5 |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Gerilim: | DC05V |
SMD2025 12V IP67 Su Geçirmez Piksel LED Işık 0.15W 9mm
| boyut: | 9mm |
|---|---|
| renk: | Kırmızı / yeşil / mavi / sarı / beyaz / sıcak beyaz |
| madde: | LED Piksel Işık Dizesi |
Akıllı 12mm SMD5050 RGBW Pixel LED String Light IP67 Değişken Renkli PC Lamba Vücudu ile Dış Dekorasyon
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
DC5V Kare LED Piksel 12mm WS2811 Dış Mekan İşaret Işığı için Dijital Piksel LED Modülü
| Güç: | 0,3W |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 5V |
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
20mm DC 12V 1SMD 5050 RGB LED Piksel Alışveriş Merkezi için LED
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Mavi - IC Model 9823 RGB LED Piksel KIRMIZI Tel + beyaz Zincir LED Işık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
20mm DC 12V 1SMD AVM LED Kenar Aydınlatma 5050 Piksel Led Modülü
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |

