Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1030 Ürünler.
DMX512 Dış Mekan Suya Dayanıklı RGB Piksel LED Nokta Işığı 80mm DC24V
| Ürün adı: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Boyut: | 80*44mm |
| Renk: | RGB |
mucize fasulye 9mm IP67 12V Piksel Led Nokta Işık Led Tabela Mektup Işık
| Ürün adı: | Yeşil, mavi, sarı, beyaz, kırmızı |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm Piksel Işık |
| Şekil: | mermi |
RGB 63mm Eğlence LED Lamba DC12V Dışarısı Noel Işıkları
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Kontrol modu: | uzaktan kumanda |
IP67 Su geçirmez Eğlence LED Lamba Kalıcı Dışarısı Noel Işıkları
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Lamba rengi: | Beyaz |
| Lamba ömrü: | 20000 saat |
Bina Aydınlatma Noel Dekorasyon için RGB DMX Piksel LED Bant Açık Su Geçirmez
| Kontrol: | DMX512 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | 3'ü 1 arada SMD3535*3 |
| Güç: | 1.5W Işık başına |
Çap 30mm SMD5050 RGB Piksel Led Noel Işıkları Su Geçirmez Led Işık
| Güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 15000mcd |
| volt: | 12V |
Su geçirmez 0,25W 20mm Kırmızı Piksel Led Aydınlatma 12 Volt LED Işık
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.25W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Epistar 30mm 0,75W Suya Dayanıklı IP67 Piksel Led Işık 2 Yıl Garantili
| Güç: | 0.75W |
|---|---|
| Boyutu: | 30mm |
| IP sınıf: | 67 |
Dış Eğlence LED Lamba 33mm 5050RGB 1W DC12V Dekoratif Cabochon Fuar Alanı Işıkları
| Ürün Adı: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Boyut: | 33*Y16mm |
| Lamba Gücü: | 1W |
Dış Eğlence LED Lamba 33mm 5050RGB 1W DC12V Dekoratif Cabochon Fuar Alanı Işıkları
| Ürün Adı: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Boyut: | 33*Y16mm |
| Lamba Gücü: | 1W |

