Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
Dış Su geçirmez Kapak Işığı Yol Noel Tatil Dekorasyonu RGB LED Piksel Işık IP67 Piksel LED Nokta Işık
| Ürün Adı: | LED ip ışığı |
|---|---|
| Kullanımı: | saçak |
| Malzeme: | bilgisayar |
Yüksek Parlaklık 50mm Piksel LED Nokta Işık Tek DMX 512 Tema Dekoratif Bina
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| IP derecesi: | IP67 |
Dış Su geçirmez Kalıcı Noel Track Işıkları Tatil Dekorasyonu RGB IP67 Piksel Led Nokta Işık Kapak Işıklandırması
| Uygulama: | açık hava manzarası |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | gri |
Dış Su geçirmez Piksel LED Nokta Işık Kaynağı 20mm RGBW Noel Track Işıkları 0.4W Qty/string 100pcs
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Fabrika fiyatı 24v Noel dekorasyonu Dış Su geçirmez kitler Rgbw Pixel LED ışık
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
İyi kalite 24v Noel Dekorasyonu Dış Su geçirmez Kits Rgbw Pixel LED ışık
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Landscape Point Pixel Led Light Rgb Açık Hava Tatil Dekorasyonu 12v Dot Led Kalıcı Noel Işığı
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Twinklight Dekoratif Noel Dışarıda Akıllı Piksel LED Işık Şerit RGBW Nokta Işık Kaynağı Kalıcı Eave Işıklar
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IC UCS1903 RGB Tam Renkli Piksel LED Aydınlatma 12mm staw şapka LED
| Malzeme: | PVC + Silikon |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
IC UCS1903 RGB Tam Renkli Piksel LED Aydınlatma 12mmh Staw Hat LED
| Malzeme: | PVC + Silikon |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Koruma sınıfı: | IP67 |

