Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
Mucize Fasulye SMD5050 IP67 Beyaz Renkli 20mm LED Işık Döngüsü için Piksel Işık
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Işın açısı: | 120 |
Noel Yolu Işıkları 20mm RGBW LED IP67 Dış Su geçirmez Piksel Led Nokta Işık Kaynağı RGBW ışığı
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Noel Yolu Işıkları 20mm RGBW LED IP67 Dış Su geçirmez Piksel Led Nokta Işık Kaynağı RGBW ışığı
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Twinklight Dekoratif Noel Dışarıda Akıllı Piksel LED Işık Şerit RGBW Nokta Işık Kaynağı Kalıcı Eave Işıklar
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dekoratif Su geçirmez Dış Smart Pixel Led Eves Light RGB Kontrolör Kalıcı Çatı Işığı Nokta Işığı
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Nokta Işık Kaynağı Kalıcı Eave Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Yüksek parlaklıklı RGB P31 piksel LED ekran LED video örgü perde su geçirmez şeffaf yumuşak / esnek ekran LED ağ
| Uygulama: | açık hava manzarası |
|---|---|
| Çapraz: | 20mm |
| IP derecesi: | IP67 |
RGB Tam Renkli Led Piksel Işıklar 12MM Led Piksel Teller 0.3W IP67 İç Koruma
| Güç: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Kaynak: | Epistar |
| Renk: | RGB Ful Rengi |
5050 IP67 Su geçirmez DC12V 3 LED Nokta Işık 30mm Rbb LED Piksel
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Mucize Fasulye BIS Sertifikası Piksel Led Işık 5V Su Geçirmez 9mm IP67 Tek Renk Led Piksel Işık Led İşaretler Modülü
| Renk Yayan: | K / Y / S / B / Y |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Malzeme: | Pc + tutkal |

