Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
12V LED Değiştirme Lamba RGB Işık Renkli Dinamik Işık Deneyimi Sağlıyor
| Ömür: | 50.000 saat |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Renk: | çok renkli |
30mm Açık Yeşil DC24V 0,6W IP67 Piksel Led Işık XH6897 Kontrol
| Modeli: | G3006MG24 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Gerilim: | DC24V |
Beyaz RGB 30mm IP67 6 Chips LED Aydınlatma Kutusu için DC24V LED Pikseli LED
| Gerilim: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
LED Kanal Letter işareti için 100LM / W Yüksek Parlaklık RGB 12mm LED Piksel Işık
| Giriş Voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Oranı: | 0.3W |
| IP: | 67 |
33mm 16 Pixel Karnaval LED Işık Cabochon 12v Rgb LED Eğlence Işık Pixel Işık
| Öğe: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D53S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
IP67 Su geçirmez 38mm dijital RGB LED piksel UV, yangın koruma
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Alışveriş Merkezi Decorarion İçin Suya IP67 6adet 5050 SMD RGB LED Piksel STIRP Işık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Eğlence mekanı binaları için 18lm 0.75w açık hava su geçirmez renk 12v piksel nokta ışık kaynağı dekoratif lamba
| Diameter: | 30mm |
|---|---|
| Control Mode: | DMX512 |
| Chip Source: | SMD3535 |
Parlaklık DC12V 30mm Dekorasyon için DC12V RGB LED Piksel
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.8W |
| Renk: | RGB tam renk |

