Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, LED nokta ışıkları Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
Kanal Edebiyat İçin Açık IP67 Parlaklık DC5V 12MM RGB LED Piksel Işık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
AVM için 20mm DC 12V Dijital RGB LED Piksel Işık, LED Pixel Dize
| Çalışma voltajı: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Kapak: | Süt beyazı kapak |
Dekorasyon 12mm 20mm RGB LED Piksel Işık DC 5V, LED RGB Dize
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Sahne Dekorasyon için su geçirmez IP67 1 adet 5050 SMD Dijital RGB LED Piksel
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Çok - Renk RGB LED Piksel
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Açık Tam Renkli 12mm DC5V Burcu RGB LED Piksel Akıllı IC16716 Köprüsü Dekorasyon
| Çip: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Güç: | DC5V |
Eğlence Parkı Kullanılan WS2811 RGB LED Pixel Işık LED LPD 6803
| Çip: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Güç: | DC5V |
Şeffaf Maske LED Noktası Işık Tek Renk 0.6 w 12 v 30000 H Ömrü SMD3535
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGB açık rengi ve göz alıcı tasarımı olan plastik LED değişiklik lambası
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Malzeme: | plastik |

