Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1034 Ürünler.
RGB Tam Renkli SMD5050 DC12V DMX Kontrol Cihazı ile 3 LED Nokta Işığı
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Koşu atı lambası yüksek parlaklık 12V RGB 512 5603 yapıştırıcı delikli lamba bir iplik bir lamba 60mm
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Uzaktan kumanda/dokunarak kumanda |
| Ömür: | 30.000 Saat |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 sıcak beyaz Süt beyaz RGB Su geçirmez açık hava 12 piksel adreslendirilebilir LED Nokta Işık
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Güç: | 3W |
| CRI: | Ra>80 |
25mm DC5V 1903 LED Piksel Noktası Işığı DMX512 Adreslendirilebilir RGB Modülü
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Ip65 Led Taşkın Işık Led Dairesel Spot Led Lamba 9w Dış Aydınlatma Led Smd Taşkın Işık
| Işın açısı: | 10 ° 15 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| güç: | 9W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Kore Tasarımı ile Samsung Chip Led Modülü Suya Dayanıklı SMD5730 Enjeksiyon Modülü
| boyut: | 66 * 15 * 11.5mm |
|---|---|
| Voltaj: | DC12V |
| Malzeme: | ABS + PC |
3 yıl garanti ile enerji tasarrufu tam renkli Roating lamba RGB LED piksel dize
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Suya Dayanıklı 38mm SMD 5050 Sahne Dekorasyon LED Piksel Işık DC 24V
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
DC 24V RGB Full - LED Tabela İçin Renkli LED Piksel Işık, 12mm Piksel LED
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Sahne dekorasyonu için RGB LED denetleyicisi açık RGB LED piksel 24V
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |

