Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1030 Ürünler.
Sarı su geçirmez IP65 9MM LED piksel ışık açık LED oturum için
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
0.15W parlaklığı DC5V 12 mm beyaz LED piksel ışık için eğlence parkı dekorasyon
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
IP65 12MM Yeşil Renk DC5V Staw Hat LED Piksel Işık, Işık Burcu LED
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
KIRMIZI renk 12 MM 20mm 30mm DC 5V LED piksel ışık LED kanal harf için
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Tek Renk 30mm Programlanabilir 5050 SMD LED Piksel Işık, yüksek Parlaklık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Açıkhava Reklamcılığı IP67 DC5V 12MM IC16716 RGB Tam Renkli LED Pixel Işığı
| Renk: | RGB tam renk |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W / PCS |
| koruma: | IP67 |
3pcs 5050 SMD ile DC 24V 9mm Tek Renkli LED Piksel Reklam Sign Modülü
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
LED Aydınlatma Kanal Mektubu İçin Su geçirmez IP67 SMD RGB LED Piksel Modülü
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
DC12V 0.75W 20MM Çok - Cruises Dekorasyon Renk RGB LED Piksel Modülü
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Su geçirmez RGB LED Piksel Modülü DC5V 0,3W / adet Programlanabilir IP68 Koruma
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W |
| Malzeme: | PVC + Silikon |

