Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1034 Ürünler.
Alışveriş Merkezi Decorarion RGB LED Piksel 38mm IP67 6adet 5050 SMD
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Eğlence Aydınlatma Dekorasyon için DC12V Piksel Led Modül Led Piksel Dize
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
DC24V LED Dekoratif Işıklar, Tek Renk 38mm Programlanabilir LED Piksel Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Su geçirmez LED Display Programlanabilir 30MM Binası / Bar Dekorasyon
| Malzeme: | Alman Bayer PC |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Çalışma voltajı: | DC12V |
45mm 6CS 5050 RGB alışveriş merkezi LED 3 yıl garanti ile Dekoratif ışıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Nokta ışık LED DC 12V açık LED Dekoratif ışıklar ile 30000hrs ömrü,
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
, Eğlence Parkı için DMX512 Dijital IP67 su geçirmez LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.75W 25mm Dış Su geçirmez LED Nokta Lamba RGBW
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
LED nokta ışığı Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.75W 25mm Dış Su geçirmez LED nokta lambası RGBW
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Büyük LED kanal harf 20mm piksel ışık SMD 5050 IP67 için açık
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |

