Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
Eğlence Programlanabilir Karnaval LED Işık 45mm 2W DC12V RGB Dış Dekorasyon Işıklandırma
| Ürün Adı: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Boyut: | 50*H23mm |
| Lamba Gücü: | 2W |
30mm Hayat boyu Dekoratif Akıllı LED Şerit 12V Dış Işık Dekorasyonu için
| Anahtar kelime: | Açıkhava RGB Piksel |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirilmiş |
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
Piksel Aralığı 30mm 40mm 50mm LED Perde Ekran Yumuşak LED Mesh Ekran Dış Mekan
| Marka adı: | miracle bean |
|---|---|
| Panel Boyutu: | özelleştirilmiş |
| Renk: | Tam renkli RGB |
Suya Dayanıklı Esnek LED Mesh Ekran Piksel Aralığı 40mm 50mm Yumuşak Dış Mekan RGB Mesh Ekranı
| Başvuru: | İç Mekan, Dış Mekan, Etkinlik aydınlatması, Video Ekranını Görüntüle |
|---|---|
| Led kaynağı: | Epistar 3535 RGB LED Çip |
| Gerilim: | 12V |
P100mm Ekran LED Perde Duvar IP67 Esnek LED Mesh Video Perde
| Başvuru: | Gece Kulübü / Bina Cephesi |
|---|---|
| Led kaynağı: | Epistar 3535 RGB LED Çip |
| Gerilim: | 12V |
PC Kabuk Tam Renkli 1.5W DC 24V 50mm IP65 Led Piksel Lamba
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Garanti: | 3 yıl |
Programlanabilir 2W 24V 50mm IP65 RGB Led Piksel Lamba
| matrial: | PC Kabuğu |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Kelime: | RGB LED Piksel |
Mucize Fasulye 0.15W IP67 Led 5V 9mm Mucize Fasulye Led Piksel Lamba
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| LED Türü: | F5 |
| renk: | Tek renk |
Dia 12mm 100lm / W 12mm Led Piksel Dize PVC Shell + PU İçinde
| Çalışma voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
Tam Renkli SMD 5050 0.3W 100LM / W 20mm LED Piksel Modülü
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |

