Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1034 Ürünler.
Dış Su geçirmez IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC12V 0.75W 40mm LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1,5 W |
1.8W Dia 30mm Ev CE ROHS İçin RGB Tam Renkli LED Dekoratif Dize Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
led dekoratif string ışıkları
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
LED Kanal Mektubu İçin Ön Aydınlatma 9mm DC5V LED Piksel Işık Tek Renk IP65
| Malzeme: | Dış Shell için PVC |
|---|---|
| led tipi: | 5mm Staw Şapka |
| koruma: | IP67 su geçirmez |
LED Kanal Mektubu DC5V LED Piksel Işık LED Video görüntüleme Açık
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W |
| Koruma Clas: | IP67 |
Açık DC12V 20mm SMD 5050 IP67 Led Pixel Noel Işıkları 2000mcd
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
IP67 0,25W Mavi DC12V 5050 120 Işık Açısı ile 20mm LED Piksel Işık
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.12w |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Dış Su geçirmez RGB LED Programlanabilir Piksel Işığı 53mm 2W DC12V Eğlence Parkı için
| Ürün Adı: | XH-D53S12 |
|---|---|
| boyut: | 53*H28mm |
| Lamba Gücü: | 2W |
30mm 0.75w Suya Dayanıklı Ip67 Ledli Pik Lambalı 5050 Brightek Çip Ce Rohs
| ışık şiddeti: | 18000mcd |
|---|---|
| Çalışma gücü: | 0.75W |
| Çip: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 Tek Led Nokta Işıklar IC Programlanabilir Dekoratif
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
|---|---|
| Boyut: | İhtiyaca Göre |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |

