Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
OEM ODM Çok Renkli 40mm RGB LED Nokta Işık IP67 Led Işık
| Giriş Voltajı: | DC15V |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
LDMX Su Geçirmez IP67 Dış Mekan ED Noktası Işık İmzalı Pik Işıklar
| IP: | 67 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Deniz hayvanı kabuğu: | Almanya Bayer |
Bina Dekorasyon için Dekoratif LED Işıklar 30mm RGB LED Piksel DC12V
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Renk: | RGB Tam renkli |
DMX IP67 DC5V Suya Dayanıklı RGB LED Nokta Işıklı, Tam Renkli 12MM Led Piksel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Volt: | 720 |
DMX512 DC12V Suya Dayanıklı IP67 SMD3535 0.75W 30mm Projektör İçin Piksel LED
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Işın açısı: | 120 |
IP67 12mm 5V RGB Tam Renkli Led Modüller Açıkhava Reklamcılık Aydınlatma İşaretleri için
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
0.48W Süper Parlak Kare LED Kenar Aydınlatma Modülleri Sign LED
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DMX512 Epistar RGB Işık 1.4W Led Işık Açısı Nokta 120 Görüntüleme Sign Led
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Sarı IP67 1chip SMD 5050 LED Nokta Işığı 20mm LED Aydınlatma Eğlence İçin
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| led Chip: | SMD 5050 |
| Modeli: | G2001MY12 |
Eğlence Programlanabilir Karnaval LED Işık 45mm 1W DC12V RGB Dış Dekorasyon Işıklandırma
| Ürün Adı: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Boyut: | 45*H23mm |
| Lamba Gücü: | 1W |

