Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
RGBW 50MM 3.5W 24V IP67 Rgb Piksel Işık Dizeleri
| güç: | 3.5W |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
Mucize Fasulye Reklam Mektubu Led Piksel Dize Işıkları 9mm Sondaj Delikleri IP67
| boyut: | 9mm |
|---|---|
| Uygulama:: | Reklam Kanal Mektubu |
| renk: | Yeşil / mavi / sarı / beyaz Kırmızı / |
0.75W RGB Tam Renkli 12V IP67 Dış Aydınlatma için Su geçirmez LED Piksel
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
30mm Miracle Bean Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC12V 0.8W
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Koruma: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED Piksel açısı 120° 1.5W Çalışma Voltajı DC24V Material PC Shell
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Renk: | RGB Tam renkli |
| Anahtar Kelime: | RGB LED Piksel |
Kenar Aydınlatma için UV Koruması 6pcs SMD 2835 Yeşil Led Piksel Işık
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |

