Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1034 Ürünler.
Mucize Fasulye RGB 12MM LED Piksel Modülü 1903 0.3W DC12V Yüksek Parlaklık 2 Yıl Garanti
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Dmx Led Piksel SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm Led Piksel Işık Yuvarlak Led Modülü Led Piksel Ekran için
| renk: | RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| IP derecelendirme: | IP67 |
Mucize Fasulyesi LED Eğlence Serisi LED Işık 12V 2W RGB LED Piksel Işık
| Ürün: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D60S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
Alüminyum Profil Led Piksel Nokta Işık Su Geçirmez IP67 30mm DMX512 RGB Mucize Fasulye
| Giriş Voltajı(V): | DC12V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | led piksel nokta ışığı |
Tabela için IP67 12MM LED Piksel Işıklar Rgb DMX512 DC12v 0.3w
| Ürün adı:: | Led Dize |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı(℃): | -40 - 60 |
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
20mm 12v LED tek renkli su geçirmez piksel nokta ışık kaynağı reklam panoları kelime piksel ışığı
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
IP67 Su geçirmez LED ampulü eğlence parkındaki ev ve dış dekorasyon için
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Ağırlık: | 300 gram |
| Uygulama: | Lunapark |
LED IP67 Nokta Işıkları RGB 12mm DC5V Fasad Bina Işığı için LED Piksel Işıkları
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE RoHS |
| ic çip: | SPI |
DMX512 SMD5050 Led Eğlence Parkı Light Break Devam
| renk: | tek renk / RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| IP derecelendirme: | IP67 |

