Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1034 Ürünler.
Su geçirmez Dekorasyon Led Piksel Modülü 100lm / W Unprogrammable 2835 Yüksek Parlaklık 6smd
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |
SMD 3535 100LM / W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Led Modül
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Garanti: | 3 yıl |
IP67 Su Geçirmez 1.2W 24V 40mm rgb led modülü
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| güç: | 1.2W |
| Kelime: | RGB LED Piksel |
3W 24V IP67 Miracle Bean 50MM rgb led modülü Su Geçirmez
| güç: | 3W |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
SMD3535 Led Piksel Nokta Işıkları Mucize Fasulye 30mm Yüksek Parlaklık Su Geçirmez IP67 1W RGB+W
| İsim: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Güç: | 1,2 W |
| Koruma: | Su geçirmez |
RGB 25mm LED Nokta Işığı Tam Renkli DC12V 0.75W Mucize Fasulyesi IP67 Koruması ile
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
Su geçirmez 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Kontrol Modu Kalıcı Dışarısı Noel Dekorasyonları için
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
DC 5V Voltaj 20mm Su geçirmez RGB IP67 Kalıcı Nokta Alüminyum Profili ile PC LED Piksel
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Mucize Fasulye RGB Led Piksel Modülü 1903 0.3W DC5V 12mm Boyut Programlanamaz 2 Yıl Garanti
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |

