Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Dış RGB LED Piksel Işıkları Su geçirmez IP67 Led Alüminyum Track Lighting 40mm DC24V ev için Kalıcı Noel Tatil Işıkları
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Mucize Fasulye 30mm SMD5050 DC12V IP67 LED Nokta Işık Reklam Led Işık
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Giriş Volt: | 720 |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120 |
| LED Çip: | SMD3535 |
SMD2835 Experience 0.6W Outdoor Waterproof Single Color Ip67 30mm DC12V Round LED Pixel Point Light
| Koruma sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| LED çip: | SMD2835 |
| Sertifikalar: | CE FCC ROHS |
IP67 12mm 5V RGB Tam Renkli Led Modüller Açıkhava Reklamcılık Aydınlatma İşaretleri için
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
50mm IP67 Su geçirmez RGBW LED Piksel Işığı DMX512 Kontrolüyle Dış Ev Cephesi Dekorasyonu için
| Başvuru: | Bina Cephesi |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
Dış Aydınlatma Projesi için 20mm 12V 0.3W Led Nokta Işık SMD5050
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, beyaz |
| SMD: | 5050 |
RGB Tam Renkli SMD5050 DC12V DMX Kontrol Cihazı ile 3 LED Nokta Işığı
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
LDMX Su Geçirmez IP67 Dış Mekan ED Noktası Işık İmzalı Pik Işıklar
| IP: | 67 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Deniz hayvanı kabuğu: | Almanya Bayer |
Epistar 30mm 0,75W Suya Dayanıklı IP67 Piksel Led Işık 2 Yıl Garantili
| Güç: | 0.75W |
|---|---|
| Boyutu: | 30mm |
| IP sınıf: | 67 |

