Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
IP67 koruması ve 160 derece bakış açısı ile açık hava DC5V 12mm DMX512 kare LED piksel ışığı
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
Fabrika fiyatı 12mm RGB 24V LED esnek lamba şeridi ile mükemmel akıllı ev lambası
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
40mm Akıllı Adreslenebilir LED Nokta Işığı IP67 Su geçirmez Piksel Lamba 30.000 Saat Yaşam Süresi
| Modeli: | XH-H4006P24 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT): | Kırmızı/Yeşil/B/2000-6500K |
48V 40mm PC Kabuk IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık RGBW Dış Bina Cephe Dış Duvar Dekorasyonu Mimari Peyzaj Aydınlatma için Piksel Lamba
| Watt: | 1,5W |
|---|---|
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Özelleştirilmiş 1 Chip 5050 0.25w LED Nokta Işık Beyaz Tek Renkli 20mm Piksel LED
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.25W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Köprü Mimari DMX512 Rgb Led Piksel Işıklar IP67 Su Geçirmez
| Kontrol: | DMX512 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | 3'ü 1 arada SMD3535 * 3 |
| güç: | Işık başına 0.8W |
Tek Renkli LED Piksel Işıkları 0.2W DC12V IP67 9mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işığı
| Ürün Adı: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
RGB LED Piksel Işıkları 0.3W DC5V IP67 12mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işıkları
| Ürün Adı: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Boyut: | 12mm |
| Voltaj: | DC5V |
TTL6898RGB LED Piksel Işıkları 0.3W DC5V 12V IP67 12mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işığı
| Ürün Adı: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Boyut: | 12mm |
| Voltaj: | DC5V/12V |

