Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
İyi fiyat IP67 Su geçirmez LED Piksel Işığı DC12V 0.2W 30000 Saatlik Yaşam Süresi Dış Dekorasyon Değişken
| Ürün Adı: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
İyi kalite 9mm SMD2025 Tek renk Dijital LED Piksel Işık Noel süslemeleri IP67 su geçirmez Açık ışık
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Çap 30mm SMD5050 RGB Piksel Led Noel Işıkları Su Geçirmez Led Işık
| Güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 15000mcd |
| volt: | 12V |
LED Pixel Light 0.2W DC12V IP67 Tek Renkli 9mm Dış Su geçirmez Reklam Kanalı Mektupları
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Tek Renkli Led Piksel Işık 0.12W DC IP67 F5 Dış Mekan Su Geçirmez DC12V 9mm Led Işık
| Model: | XH-HD0901MR12 - 9 mm |
|---|---|
| Güç: | 0,12 W |
| Renk üreten: | Kırmızı |
5W 378lm IP67 100mm Rgb LED Nokta Işık SMD 5050 Dış Aydınlatma
| Yaşam süresi: | 30000H |
|---|---|
| volt: | DC24V |
| Güç: | 5w |
Reklam için 12mm Kare LED Piksel Işık Tam Renkli RGB Modülü IC WS2811
| Güç: | 0,3W |
|---|---|
| Gerilim: | 5V 12V |
| Renk sıcaklığı: | tek renk / RGB |
Heykel Projesi için Açık IP67 40mm 50mm Su Geçirmez Kontrol Led Nokta Işık Kaynağı
| Boyutu: | 40MM |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 347 |
| Güç: | 0.75W |
Su geçirmez 0,25W 20mm Kırmızı Piksel Led Aydınlatma 12 Volt LED Işık
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.25W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 Tek Led Nokta Işıklar IC Programlanabilir Dekoratif
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
|---|---|
| Boyut: | İhtiyaca Göre |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |

