Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Dış Dekorasyon IP67 RGB LED Piksel 1.5W DC24V 40MM Nokta Piksel Işık Kaynağı
| Ürün Adı: | H4006P24 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1,5 W |
DC12V 9mm Fabrika Doğrudan Satış LED piksel ışığı IP67 Su geçirmez Led Reklam Panosu Noel ağacı aydınlatması
| Ürün Adı: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
DC12V 0.3W 12mm SMD2025 LED Piksel modülü IP67 su geçirmez tam renkli RGB dize kare LED ışığı Adres edilebilir
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
Tek Renkli LED Piksel Işık DC12V 9MM 0.2W Reklam Tabelaları Işık LED üreticisi
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Mucize Fasulye DC24V Açık Suya Dayanıklı IP67 RGB Bina Aydınlatma Projesi İçin LED Nokta Işık
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| boyut: | 50mm |
| IP sınıfı: | 67 |
Beyaz Renkler Mucize Fasulye 9mm 0.1W Piksel LED Işık
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Beyaz |
Miracle Bean Dış Su geçirmez 12mm Tek Renkli Karayolu LED Piksel Işık
| Ürün modeli: | XH-MD1201MR12 |
|---|---|
| Renk: | Tek renk |
| Güç: | 0,3 W |
LED Piksel Işıkları 0.2W DC12V IP67 Tek Renkli 9mm Dış Suya Karşıt Reklam Kanalı Mektupları
| Ürün Adı: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Dış Reklam Kanal Harfleri IP67 Su geçirmez derecelendirme ile 0.2W LED Piksel Işıkları
| Ürün Adı: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
İyi fiyat IP67 Su geçirmez LED Piksel Işık DC12V 0.2 W 160° Görme açısı ve 30 000 Saat Yaşam Süresi
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |

