Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
120 Işın Açısı IP67 0.3w RGB Led Piksel Modülleri
| Anma gücü: | 0.13W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
12mm Çap DMX512 Tam Renkli Su Geçirmez Led Piksel Işık DC5V Led Işık
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
, Eğlence Parkı için DMX512 Dijital IP67 su geçirmez LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Su geçirmez LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Bina için Dijital Rgb Led Piksel Işıklar SMD5050 SMD3535 40mm 50mm Dış Mekan Led Nokta Işık
| IP sınıfı: | IP68 |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| matrial: | PC Kabuğu + Tutkal |
Adreslenebilir WS2811 RGB Kare LED Pixel Smart 12mm Suya Dayanıklı LED Piksel Işık
| Güç: | 0,3W |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 5V |
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
12 mm DC5V RGBW DMX512 IP67 Koruması ile kare LED Piksel Işığı
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 Square LED Pixel Light
| Ürün modeli: | MD1201P05 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Güç: | 0,3 W |
12 mm DC5V RGBW DMX512 IP67 Koruması ile kare LED Piksel Işığı
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 Square LED Pixel Light
| Ürün modeli: | MD1201P05 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Güç: | 0,3 W |

