Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Mucize Fasulye 12MM 6898 IC LED Piksel RGB DC 5V 0.3W Kanal Mektubu için Su Geçirmez IP67
| Voltaj: | DC05V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Programlanabilir Piksel Led Nokta Işık IP67 12V RGB PC Shell Tutkal Malzemesi 0.8W
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
CE ROHS Onaylı Tek Renkli Piksel Led Aydınlatma SMD5050 Ömrü 30000H
| Opsiyonel aksesuarlar: | Hafif sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Büyük Piksel Ekran için Suya 12v Led Nokta Işık DMX512 0.75W RGB Renkli
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske, güneşlik |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Tek Renkli Led Dot Işıklar 1.2W Adresli Matrix Bullet Piksel SMD3535 24V
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye Sıcak Beyaz Suya Dayanıklı Led Piksel Işık DC5V 12mm F8 IP67 PVC Kabuk Tutkal Malzemesi
| Voltaj: | DC05V |
|---|---|
| güç: | 0.15W |
| Koruma: | IP67 |
Tünel, Sahne, Cruises RGB Çok Renkli 30mm LED Dekoratif Işıklar IP68
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
0.5 Watt LED Noktası Işık Açık SMD2835 12V Tek Renk 2 Yıl Garanti
| Opsiyonel aksesuarlar: | Kabuk rengi açık renk ile tutarlıdır |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 0.8w Led Tavan Spot Işığı SMD3535 Dış Dekorasyon İçin 12v RGB Renk
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Şeffaf Maske LED Noktası Işık Tek Renk 0.6 w 12 v 30000 H Ömrü SMD3535
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

