Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Saklama sıcaklığı: | -20-60° |
|---|---|
| Çalışma ömrü: | 30000h |
| Lamba gücü: | 5.8W |
IP67 Dış Su geçirmez RGB 50mm Dekorasyon Bina DC24V LED Piksel Nokta Işığı
| gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE ROHS FCC |
| Koruma: | IP67 |
RGB Tam Renkli Led Piksel Işıklar 12MM Led Piksel Teller 0.3W IP67 İç Koruma
| Güç: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Kaynak: | Epistar |
| Renk: | RGB Ful Rengi |
Mucize Fasulye BIS Sertifikası Piksel Led Işık 5V Su Geçirmez 9mm IP67 Tek Renk Led Piksel Işık Led İşaretler Modülü
| Renk Yayan: | K / Y / S / B / Y |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Malzeme: | Pc + tutkal |
30mm Açık Yeşil DC24V 0,6W IP67 Piksel Led Işık XH6897 Kontrol
| Modeli: | G3006MG24 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Gerilim: | DC24V |
Bullet Türü 12MM Led Piksel, F8 DC05V RGB tam Renkli LED Pxiel String Light
| Giriş Voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
IP67 Su Geçirmez SPI RGB 12MM LED Piksel Mucize Fasulye 5V 12V Led Piksel Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC5V 12V |
|---|---|
| güç: | 0.15W 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
IP67 Su Geçirmez 12MM LED Piksel Işık 6898 RGB Mucize Fasulye 5V 12V
| Çalışma Gerilimi: | DC5V 12V |
|---|---|
| Güç: | 0,15W 0,3W |
| Koruma: | IP67 |
12mm Adres edilebilir Piksel ışığı Kare Şekil LED Piksel Modülleri
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 5V |
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
LED Kanal Mektup CE ROHS için Epistar DC05V F5 Yeşil LED Piksel Işık
| Model: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| LED: | F5 |
| Renk: | Yeşil |

