Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
DC12V Adreslenebilir Noel Kalıcı Dış Mekan Saçak Işığı Akıllı Ev Dış Cephe Led Piksel Saçak Işığı
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Yüksek Kaliteli Esnek Led Piksel Mesh Ekran Dış Mekan Bina Medya Cephe Nokta Işık Led Net Ekran Perdesi
| Product name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
Su geçirmez IP67 DC24V PC LED Nokta Işığı Dışarıda LED Piksel Işığı Manzara Dekorasyonu
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Koruma Seviyesi: | IP67 |
| Renk: | RGB |
30mm RGBW LED Piksel Işık IP67 Su Geçirmez DC12V Bina Cephesi İçin Dış Mekan Nokta Işık
| Başvuru: | Bina Cephesi |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
| Renk yayan: | değiştirilebilir |
Ekran Dışarıda LED Pixel Net Mesh Yaratıcı Özel IP67 Ekran Reklam LED Ekran Ekran Video Duvar
| Uygulama: | açık hava manzarası |
|---|---|
| Çapraz: | 20mm |
| Voltaj: | 12V |
LED nokta lambaları fabrika fiyatı ip67 dış su geçirmez 512 rgb nokta tatil Noel dekorasyon lambaları led piksel
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| AÇIK RENK: | RGB |
40mm DMX512 DC24V Programlanabilir LED Piksel Işığı Dış Su geçirmez Uygulamalar için
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD3535 |
| Kurulum: | Geri yapışma |
Good Quality 30mm RGBW LED Pixel Light UCS2904 1W DC12V 30mm Outdoor IP67 Waterproof LED Point Light
| Volt: | DC12V |
|---|---|
| LED renk: | tam renk |
| Yayan renk: | RGBW |
Fabrika Fiyatı Dış Mekan RGB Led Nokta Işık Tam Renkli 30mm DC12V IP67 Su Geçirmez Led Piksel Işıklar
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Savaşçı bir şekilde: | 2 Yıl |
Modern su geçirmez IP67 12V vintage çit dış aydınlatma dış kapı led tavan lambası dış duvar lambaları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

