Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
LED Piksel Noktası Işık Su geçirmez 5050 SMD Akıllı LED RGB Dış Dekorasyon
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
24V Kalıcı Piksel Lamba DMX512M RGB Çok Renkli Değişim için Nokta Işık Kaynağı
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | RGB Çok Renk Değiştirme |
| Çapraz: | 100 mm |
LED Kanal Mektubu DC5V LED Piksel Işık LED Video görüntüleme Açık
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W |
| Koruma Clas: | IP67 |
Yeni LED Pixel Nokta Işığı Dc12v Su geçirmez Akıllı LED Rgb Noel Pixel Işıkları Dış mekan dekorasyonu
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Dış LED Piksel Noktası Işık Kaynağı Seti Rüya Rengi Noel Işıkları PC Shell Yapıştırıcı CE Sertifikalı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
24V Parlak RGBw LED Piksel Noktası Dışarıda LED Eave Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Mucize Fasulyesi RGB Renkli LED Piksel Kare Eves Işık DC24V 1.5W Değişken Renkli
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| Lümen: | 40lm |
Su geçirmez IP 67 WIFI Kontrol 20MM DC12V 0.4 W LED Piksel Işıklar Noel Renkli Ev Evi Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dış LED Piksel Noktası Işık Kaynağı Seti Rüya Rengi Noel Işıkları PC Shell Yapıştırıcı CE Sertifikalı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Toptan tatil ışıkları Kits Spi Led Pixel Alüminyum Track Point Lights
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

