Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
20mm LED Nokta Işıkları LED Piksel Işık Su geçirmez Dış Reklam Bina Cephesi Medya Işıklama Akıllı Adreslenebilir Bule Kırmızı Renkli Işıklar
| Delgeç Deliği: | 20mm |
|---|---|
| LED Işık Miktarı: | 1 led |
| Matrial: | Mühendislik plastikleri |
Kalıcı Noel Işığı LED Smd3535 DMX 512 12V RGB Dijital 30mm Adres edilebilir LED Piksel Nokta Işığı 120° Yayla Köşesi
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
24V Akıllı RGB LED Piksel Işıkları Noel Noel Dışarıda Tatil Işıkları P67 PC Vücut Kalıcı Tatil
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | SMD 3535 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
25mm DC12V IP67 Su geçirmez PC Malzemesi LED Piksel Işık Dış Dekoratif Lamba
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
|---|---|
| Sertifika: | CE FCC EPR ROHS |
| Giriş Gerilimi(V): | DC12V |
1.5W RGBW 40mm Yüksek Parlaklık IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık Dönme Dolap Dış Mekan Dekoratif Piksel Lamba
| %100 Polyester: | SMD3535 |
|---|---|
| Nominal Güç: | 1,5W |
| Açı: | 120° |
Alman Bayer LED Chip100mm Programlanabilir RGB LED Nokta Işık Dayanıklı PC Kabuk Açık Oyun Alanı Ve Peyzaj Dekorasyonu Için Su Geçirmez Piksel Lamba
| Güç Tüketimi: | 5W |
|---|---|
| İş voltajı: | DC24V |
| Işık kaynağı: | Neden olmuş |
Toptan satış 12mm Dış Yeni Tasarım Led Pixel Light Reklam 12V 5V Rgb Tam Renkli 0.3w Pixel Light
| Renk sıcaklığı:: | tam renkli led modülü |
|---|---|
| Gerilim:: | DC5V ve 12V |
| Güç: | 0,3 W |
Su geçirmez LED Piksel Nokta Işığı Tema Parkı Dekorasyonu Fasad Işığı DC24V Voltaj
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5w |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Reklam için DC5V 20lm 12MM LED Piksel WS2811 UCS1903 Epistar
| Renk sıcaklığı:: | tam renkli led modülü |
|---|---|
| Voltaj:: | DC5V ve 12V |
| Güç: | 0,3W |
Yüksek Kaliteli Kare LED Piksel Kare UCS1903 Tam Renkli LED Piksel Işık
| Renk sıcaklığı:: | tam renkli led modülü |
|---|---|
| Gerilim:: | DC5V ve 12V |
| Güç: | 0,3 W |

