Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
RGB Tam Renkli 12mm DC5V LED Pixel Aydınlatma Akıllı IC16726 Aydınlatma harf için
| Çip: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Güç: | DC5V |
Tabela için IP67 12MM LED Piksel Işıklar Rgb DMX512 DC12v 0.3w
| Ürün adı:: | Led Dize |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı(℃): | -40 - 60 |
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
String Light 12mm Led Pixel Modülü / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + silikonFor Outdoor LED Lighting Channel Letters
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Oran gücü: | 0,15 W |
| Koruma: | IP67 |
Dışarıda Tam Renkli 12mm DC5V İşareti RGB LED Pixel Akıllı IC16716 Köprü Dekorasyonu
| Yonga: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB Tam renkli |
| Güç: | DC5V |
Tek Renk DC12V 5050 SMD LED Piksel Işık İçin Köprüsü Dekorasyon
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
UV, Yangından Korunma ile IP67 20MM Kontrol Edilebilir DC5V RGB LED Piksel Işık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
DC5V Suya Açık 9mm Tam Renkli KIRMIZI LED Piksel Işık İçin Tabela
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Sarı su geçirmez IP65 9MM LED piksel ışık açık LED oturum için
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
KIRMIZI renk 12 MM 20mm 30mm DC 5V LED piksel ışık LED kanal harf için
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Tek Renk 30mm Programlanabilir 5050 SMD LED Piksel Işık, yüksek Parlaklık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |

