Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
Sıcak satış açık kapak buzlu beyaz kapak 63mm eğlence yolculukları LED piksel ışıklar pixeller eğlence parkı ışıkları için 12VDC
| Uygulama: | Ev/Ofis/Dış Mekan |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Uzaktan kumanda/dokunarak kumanda |
| Ömür: | 30.000 Saat |
Fabrika Ucuz Fiyat LED Piksel Işık Değişken 40mm Kontrolör Işık Kalıcı Noel Işıklandırması
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 40mm |
Mucize Fasulye 9mm 12mm 12V Reklam Mektubu için LED Piksel Işık
| Uygulama:: | Reklam Kanal Mektubu |
|---|---|
| renk: | Yeşil / mavi / sarı / beyaz Kırmızı / |
| Malzeme: | Pc + tutkal |
DC24V 2W DMX LED Piksel Noktası Işık Su geçirmez SMD 3535 Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | RGB Çok Renk Değiştirme |
| Çapraz: | 40mm |
25mm DC5V 1903 LED Piksel Noktası Işığı DMX512 Adreslendirilebilir RGB Modülü
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Outdoor Waterproof 25mm RGB Full Color DC12V IP67 SMD3535 LED Pixel Amusement Led Point Light
| Ürün modeli: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Veiwing açısı: | 120 ° |
| Aydınlık akı: | 8LM |
Mektupların Dekorasyonu İçin DC24V 0,6W 30mm SMD 5050 Sarı LED Nokta Işığı
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Madde: | G3006MY24 Piksel ışık |
Su Geçirmez Adreslenebilir LED Piksel Işık 12mm Tam Renkli Kare SMD Piksel LED Işık
| Başvuru: | reklam, led nokta piksel işareti işareti ışığı |
|---|---|
| Renk: | rgb veya tek renk |
| Kurulum: | vida ve delme deliği ile |
3 yıl garanti ile enerji tasarrufu tam renkli Roating lamba RGB LED piksel dize
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
IC DMX 12MM Led Piksel, RGB Tam Renkli LED Piksel Işık, LED Arka Işık için
| Modeli: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Marka: | Mucize Fasulye LED |
| Çip marka: | Epistar |

