Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
IC DMX 12MM Led Piksel, RGB Tam Renkli LED Piksel Işık, LED Arka Işık için
| Modeli: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Marka: | Mucize Fasulye LED |
| Çip marka: | Epistar |
Mucize Fasulye Tabela DC5V 9mm Led Piksel Işık IP67 Su Geçirmez 0.15W
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| Koruma: | IP67 |
| renk: | Beyaz |
SMD3535 Led Piksel Nokta Işıkları Mucize Fasulye 30mm Yüksek Parlaklık Su Geçirmez IP67 1W RGB+W
| İsim: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Güç: | 1,2 W |
| Koruma: | Su geçirmez |
Tam Renkli RGB LED Pixel
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Su geçirmez 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Kontrol Modu Kalıcı Dışarısı Noel Dekorasyonları için
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
DC 5V Voltaj 20mm Su geçirmez RGB IP67 Kalıcı Nokta Alüminyum Profili ile PC LED Piksel
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Eğlence Parkı Kullanılan WS2811 RGB LED Pixel Işık LED LPD 6803
| Çip: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Güç: | DC5V |
Mucize Fasulye RGB Led Piksel Modülü 1903 0.3W DC5V 12mm Boyut Programlanamaz 2 Yıl Garanti
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Mucize Fasulye RGB 12MM LED Piksel Modülü 1903 0.3W DC12V Yüksek Parlaklık 2 Yıl Garanti
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, LED nokta ışıkları Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |

