Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
LED Kanal Letter işareti için 100LM / W Yüksek Parlaklık RGB 12mm LED Piksel Işık
| Giriş Voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Oranı: | 0.3W |
| IP: | 67 |
Özel RGB Tam Renkli DC05V Led Piksel Işık ROHS 120 Işın Açısı
| Giriş Voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
12MM IP67 0.3W RGB tam Renk Yüksek Parlaklık Dış Mekan LED Piksel Işık
| Güç: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Kaynak: | Epistar |
| Renk: | RGB |
Kırmızı Epistar 30mm Dış Mekan LED Nokta Işığı 5730 LED İşaretleme Modülü 100LM / W
| Gerilim: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Epistar 03W 12mm Tam Renkli RGB LED Piksel Işık DC5V Su geçirmez 2 yıl Garanti
| Giriş Voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
80mm yüksek kaliteli RGB kalıcı piksel lambası dmx512m nokta ışık kaynağı
| Kontrol Modu: | DMX512 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
| Yaşam süresi: | 30.000 saat |
Tam Renkli LED Nokta Işığı 12V RGB Yüksek Verimlilikli LED Piksel Işığı PC Yapıştırıcı Lamba Vücudu
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye Rgb Led Piksel Dize Açık Mektup Kanal Dekorasyon Mermi Düğümü Işık 12mm 5v Led Piksel Işık
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
|---|---|
| LED Yonga: | 2811IC / 1903IC / 512IC |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
DC5V Kare LED Piksel 12mm WS2811 Dış Mekan İşaret Işığı için Dijital Piksel LED Modülü
| Güç: | 0,3W |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 5V |
| Renk Sıcaklığı: | RGB |

