Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Mucize Fasulye 12mm Rgb BIS Sertifikası WS2811 1903 Led Piksel Işık RGB Su Geçirmez Led Dize 5V 12 V 50pcs
| güç: | 0.3W |
|---|---|
| Voltaj: | DC5V / 12V |
| Kabuk malzemesi: | PVC + tutkal |
Led Piksel Modülü Led Piksel Nokta Işığı Programlanabilir Dış Mekan LED Aydınlatma
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
AB Diferansiyel LED Nokta Işık DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000hrs Yaşam Süresi
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye LED Nokta Işık SMD3535 1.2 w Tek Renk DC 24 v CE ROHS Onay
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGBW Renkli DC12v Led Noktası Işık PC Shell Tutkal Malzemesi 1-1.5w Uzun Ömür
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1-1.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Peyzaj için su geçirmez Led Açık Spot Işık 1.5 Watt SMD3535 DMX512 24V
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
2W Yuvarlak Led Modülü SMD3535 RGBW DMX512 24V Yüksek Parlaklık 3 Yıl Garanti
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Programlama Dış Cephe Aydınlatma IP67 Piksel 30mm 5050 3535 RGB LED Piksel Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40℃-60℃ |
6pcs SMD3535 Dmx Kontrol RGB IP68 Tam Renkli Dijital Rgb LED Piksel Modülü Işık Dış Ev Aydınlatması İçin
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
48 pcs 20MM Dış Su geçirmez IP67 Led Pixel Light Kırmızı/yeşil/mavi/sarı/beyaz/sıcak Beyaz
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Hafif sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

