Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
Kalıcı Alüminyum Yolu RGB 30mm 24V LED Piksel Işıkları Açık Hava Tatil Dekoru IP67 Rated
| İsimlendirilmiş güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Depolama sıcaklığı: | -20 ℃ -80 ℃ |
LED Piksel Modülü DC12V 30mm çapı IP67 RGB Dışarıda LED nokta lambaları
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Kalıcı Noel Parça Işıkları 30mm RGBW LED Piksel Işığı Dış Mekan Su Geçirmez Piksel Led Nokta Işığı
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye 12mm IP67 Noel Ağaçları İçin Suya Dayanıklı Tek Renkli Led Piksel
| Uygulama: | Noel ağaçları, reklam kanalı mektubu |
|---|---|
| güç: | 0,12 W-0,15 W |
| Koruma: | IP67 |
Mucize Fasulye Ucs1903 12mm IP67 Su Geçirmez 12MM LED Piksel 12V Boyut 0.12w Tek Renkli Reklam Uygulaması
| Başvuru: | reklam |
|---|---|
| Güç: | 0.3w |
| Ortam sıcaklığı: | -40℃-60℃ |
40mm DC24v Dış LED Piksel Noktaları Dmx LED Nokta Işığı Fasad Binaları İçin
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.5W 25mm Dış Su geçirmez LED Nokta Lamba RGBW
| Ürün Adı: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,5 W |
Su geçirmez SMD3535 PC Profili 1.5W DMX512 LED Pixel Light for Building Bridge Point Lighting
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dışarıda Programlanabilir 50MM LED Nokta Işık Kaynağı Süt Kapaklı 24V Rgb LED Pixel Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
LED Piksel Işık DC12V RGB RGBW Çıkarılabilir Nokta Işık Kaynağı
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

