Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Dışarıda Programlanabilir 50MM LED Nokta Işık Kaynağı Süt Kapaklı 24V Rgb LED Pixel Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
LED Piksel Işık DC12V RGB RGBW Çıkarılabilir Nokta Işık Kaynağı
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Raylı RGBW LED Piksel Nokta Işığı Müzik Senkronize Dış Mekan Noel Işıkları
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1,5W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
DC24V LED Dekoratif Işıklar, Tek Renk 38mm Programlanabilir LED Piksel Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Bina Cephe Aydınlatması 1.5W 12v 24v Led Nokta Piksel Led Işık Dmx Led Piksel 30mm 40mm Led Işıklar
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| güç: | 1 W / 1,2 W / 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış Su geçirmez LED Piksel Noktası Işıklandırması 50 mm çaplı ve PC lamba gövde malzemesi
| ürün adı: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 3W |
Su geçirmez IP67 RGB LED Piksel Ekran Mesh Media Ekran Led Video Duvar Bina Cephe Işığı
| Piksel aralığı: | P33.3 |
|---|---|
| Uygulama: | Cephe Aydınlatması, tavan |
| LED Tipi: | SMD5050 |
45mm 6CS 5050 RGB alışveriş merkezi LED 3 yıl garanti ile Dekoratif ışıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Nokta ışık LED DC 12V açık LED Dekoratif ışıklar ile 30000hrs ömrü,
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
RGB LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |

