Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
50mm DC24V 2W LED Piksel Işık Tam Renkli Rgbw Smd3535 6 Lamba IP67 LED Nokta Programlanabilir
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
30mm Yüksek Parlaklıklı LED Pixel Işığı 0.5W Güç ve 160 Derece Çapraz Manzara için Işık Açısı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
5050 RGB IP67 Eğlence Yürüyüşleri İçin 30mm DC12v LED Nokta Işığı
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.75W |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
OEM ODM Çok Renkli 40mm RGB LED Nokta Işık IP67 Led Işık
| Giriş Voltajı: | DC15V |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
10cm Led Nokta Işık IP67 DMX RGB 5050 Bina Süslemeleri Peyzaj Işık Led Piksel Işık
| güç: | 5W |
|---|---|
| LED Türü: | 3'ü 1 arada SMD3535 * 21 |
| Led ışık kaynağı: | Epistar |
30 mm IP67 Su geçirmez RGB LED Piksel Işığı DMX512 Kontrolüyle Dış Bina Işığı
| Model numarası: | XH-G3003P12(RGB) |
|---|---|
| Led Işık Kaynağı: | SMD3535 |
| Kontrol sistemi: | DMX512 |
Akıllı WiFi Dışarıda RGBW LED Piksel Işık IP67 Su geçirmez 30.000 Saatlik Yaşam Süresi Noel Tatil Dekoru için
| Modeli: | led nokta ışık |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃- 60 ℃ |
Kalıcı Dış Mekan Led Işıkları Alüminyum Profil IP67 Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Ev Dış Cephe Noel Tatili Rgb Led Piksel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
OEM RGB Adreslenebilir Işık UCS2904 Kanal Profili 24V 50MM IP67 Noel Tatil Festivali Dış Mekan LED Piksel Nokta Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Kalıcı Noel 24V SMD3535 Su Geçirmez IP67 Rgbw Parti Işıkları Led Piksel Nokta Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |

