Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
Dışında Tek Renkli Beyaz 0,15 Watt 9mm LED Piksel Işık, 30000hrs Ömrü
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Led Sign Aydınlatma için Açık Staw Epstar Chip Hat PVC Shell Led Point Light
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
20mm 12v LED tek renkli su geçirmez piksel nokta ışık kaynağı reklam panoları kelime piksel ışığı
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
DMX512 SMD5050 Led Eğlence Parkı Light Break Devam
| renk: | tek renk / RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| IP derecelendirme: | IP67 |
Önceden Programlanabilir Rgb LED Değiştirme Lampu Sonsuz Işık Olumları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Uygulama: | eğlence |
| Ömür: | 50.000 saat |
Mucize Fasulyesi 45mm Eğlence Işığı 12V LED Balon 1W Tam Renkli LED Piksel Işığı
| Öğe: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D45S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
12mm Mucize Fasulye 1903 12mm Rgb Piksel Programlanabilir Rgb Led Noel Işıkları Ws2811 1903 Led Piksel Işık Rgb Led Modülleri
| Anma gücü: | 0.3W |
|---|---|
| Voltaj: | DC5V / 12V |
| Ürün adı: | 5V 12mm RGB led piksel ışığı |
LED SMD ışık ipi 12v 9mm su geçirmez yeşil piksel ışığı LED reklam ışığı
| Adlık Güç: | 0,2 W |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Ürün Adı: | led piksel ışığı |
Su geçirmez IP67 RGBW LED Nokta Işığı Alüminyum Profili ve Yüksek Parlaklık Dış Dekorasyon için PC Lamba Vücudu ile
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-H2503P12(RGBW) |
| Öğe: | 25mm LED piksel ışığı |
Heyecan verici aydınlatma için uzun ömürlü çok renkli 5050smd LED Amment Light
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Işık kaynağı: | LED |

