Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
DMX512 DC12V Suya Dayanıklı IP67 SMD3535 0.75W 30mm Projektör İçin Piksel LED
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Işın açısı: | 120 |
Sarı IP67 1chip SMD 5050 LED Nokta Işığı 20mm LED Aydınlatma Eğlence İçin
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| led Chip: | SMD 5050 |
| Modeli: | G2001MY12 |
Yüksek Lümen LED oturum arka ışık modülleri IP65 suya LED oturum kutusu için dayanıklı
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.72W |
| Koruma Clas: | IP67 |
0.48W Süper Parlak Kare LED Kenar Aydınlatma Modülleri Sign LED
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
PC Kabuk UV Peyzaj aydınlatması için RGB Pixel Strings XH6897 IC koruyun
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |
Mucize Fasulye PC Kabuğu 1.5W 24V 40mm IP65 piksel led ışık
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| matrial: | PC Kabuğu |
Su geçirmez RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535 Piksel Nokta Işığı
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| güç: | 2W |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
SMD 3535 100LM / W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Led Modül
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Garanti: | 3 yıl |
IP67 Su Geçirmez 1.2W 24V 40mm rgb led modülü
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| güç: | 1.2W |
| Kelime: | RGB LED Piksel |

