Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
50mm Şeffaf Kalıcı Yüksek Parlaklık LED Nokta Işık RGB Değişken IP67 Su geçirmez Dış Dekorasyon
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-K5006P24(RGB) |
| Öğe: | 50 mm LED Piksel Işık |
Rgb Square Pixel Led Işıklama Su geçirmez Dmx Rgb Çok Renkli 12mm 5V 12V Dekorasyon Tatil Manzara Işığı
| Öğe: | Kare LED Piksel Işık |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | DMX512 |
| led kaynak: | SMD5050 |
Dekoratif SMD 30mm Su Geçirmez IP67 LED Nokta Işığı
| ad: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| fonksiyon: | Dekoratif |
IP67 12v Kalıcı Noel Tatil Dış Nokta Işıklandırması 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Nokta Işık Kaynağı
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-H3003P12 |
| Öğe: | 30mm LED Pixel Light |
Bina Cephesi için DMX512 Dış Mekan LED Doğrusal Işık DC24V PMMA Difüzör
| Boyut: | L1000*W28*H26mm |
|---|---|
| Güç: | 12W |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 sıcak beyaz Süt beyaz RGB Su geçirmez açık hava 12 piksel adreslendirilebilir LED Nokta Işık
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Güç: | 3W |
| CRI: | Ra>80 |
RGB Tam Renkli LED 12mm Piksel Işık IP67 Dekorasyon için DC 05V CE ROHS
| Renk: | RGB tam renk |
|---|---|
| Açı: | 120 |
| Gerilim: | DC12V |
LED Kanal Edebiyat için Yeşil Renkli LED Nokta Işıklar Kaynak LED Piksel Işık Lamba Yüksek Verimlilik
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Çelik Tel kurulum 45mm Işık RGB IC SM16716 Su geçirmez IP67
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Dış DMX512 Paralel RGB Light String LED Pixel Modülü PC Malzeme Kabuklu
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |

