Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Dış Su geçirmez Piksel LED Nokta Işık Kaynağı 20mm RGBW Noel Track Işıkları 0.4W Qty/string 100pcs
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
20mm Dış Eave LED Nokta Işık Kalıcı Noel Dekorasyonu RGBW Piksel Işık
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Alüminyum Profili LED Nokta Işıkları 20mm 30mm 40mm 50mm DC24V'de Kalıcı Noel Dekorasyonu için
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Depolama sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
Programlanabilir LED Yol Işıkları Noel Dış Dekorasyonu İçin
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
| Görev: | Dekoratif |
ev ışıkları seti ip67 rgbw led rgbic kalıcı noel açık nokta piksel ışıklar
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
DMX512 Kontrol Tam Renkli Reklam Ekranı Noel Dekorasyonu ve Özel Boyut
| Uygulama: | Gece kulübü, Sahne, Bina vb. |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | DMX512 |
| Ekran Boyutu: | Özel Boyut |
IP67 derecelendirilmiş LED Mesh Ekranı, Noel Alışveriş Merkezi Reklamı için Dış Nokta Işık Kaynağı
| Çalışma sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Piksel aralığı: | P50 |
24V RGBW Piksel Işıklar Dışarısı Noel Dekorasyonları Su geçirmez Kapak Noktası Işık
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
16.5m Uzunluk Güneş Enerjisi Pixel Eaves Dışarıdaki Noel Dekorasyonu için LED Işıklar
| Ürün Adı: | Noel Işıkları Led Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| IP derecesi: | IP 67 |
Noel LED Işık Tam Renkli 30mm Dış Ip67 Su geçirmez 12v Led Rgb Pixel Led Nokta Işık
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

