Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Noel Kalıcı Kapak Işığı RGB 25mm LED Nokta Işık Kaynağı Dış Dekorasyon Su geçirmez Piksel Işık
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Işık kaynağı: | LED |
Twinklight Dekoratif Noel Dışarıda Akıllı Piksel LED Işık Şerit RGBW Nokta Işık Kaynağı Kalıcı Eave Işıklar
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Kalıcı Dış Mekan Noel Aydınlatması RGBW Wifi Led Saçak Işığı, PC Kabuk Tutkal Tasarımı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
25mm kalıcı özel IP67 açık hava su geçirmez Noel tavan ışığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| Su geçirmez: | - Evet. |
IP68 RgbW LED Işık Parti Noel Işıkları Dış Su geçirmez Nokta Tatil Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Açık hava Su geçirmez LED Tatil Noel Dekoru RGBW Kaynak Led Nokta Işıklar Işık Dizgi
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Yeni Ürün 20mm RGB Nokta Işık Kaynağı Noel için Bina Dekorasyonu SMD5050 Piksel Nokta Işığı
| Protection grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Beyaz RGBIC LED Kalıcı Noel Açık Alan Nokta Işıkları Diametresi 20mm Qty/string 100pcs Kalıcı Tatil Kitsleri Işıklandırma
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
DMX Madrix SMD 5050 Tek Led Nokta Işıklar IC Programlanabilir Dekoratif
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
|---|---|
| Boyut: | İhtiyaca Göre |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
Kalıcı Tatil Işığı WS2811 2904 Ic Noel Işıkları Eğlence Parkı 30mm Piksel Rgb RGBW Led Nokta Işığı
| Led ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| Örtmek: | şeffaf kabuk/sütlü kabuk |
| Başvuru: | Müstakil ev, PEYZAJ, Bina Cephesi |

