Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
LED Noel nokta lambaları ip67 rgbw dış aksan aydınlatması kalıcı tatil lambaları
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| IP derecesi: | IP67 |
Dış bina RGBW 48V 40mm Fasadlar Oteller Kontür Dekorasyonları IP67 Eave Lamp Noel Işıkları 2W Led Nokta Işık Kaynağı
| ürün uygulaması: | İç/Dış Aydınlatma |
|---|---|
| İş voltajı: | DC48v |
| Protokol: | DMX512 |
Kalıcı Noel Aydınlatma RGB Led Düğüm Piksel Noktası Programlanabilir Dış Mekan Profili
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye Piksel Led Modülü 12mm DC12V 0.12W Noel Ağaçları İçin Suya Dayanıklı
| Uygulama: | Noel ağaçları, reklam kanalı mektubu |
|---|---|
| güç: | 0.12W |
| Koruma: | IP67 |
0Noel Dekorasyonu için.3W RGB Nokta Işık Kaynağı 50mm LED Piksel Modülleri
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Yeni Tipler 100mm IP67 LED Nokta Işıkları Çatı Noel Dış Mekan Dekorasyonu 6500K Piksel Işık
| Koruma sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5W |
| Tip: | NEDEN OLMUŞ |
Bina Aydınlatma Noel Dekorasyon için RGB DMX Piksel LED Bant Açık Su Geçirmez
| Kontrol: | DMX512 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | 3'ü 1 arada SMD3535*3 |
| Güç: | 1.5W Işık başına |
Pixel Led Net Outdoor Rgb Christmas Mesh String Perde Işıkları Dekorasyon Özel Boyutlu LED Mesh Ekranı
| Voltaj: | 12v |
|---|---|
| Uygulama: | İç ve dış mekan |
| led kaynak: | Epistar 3535 RGB LED Çip |
Toptan Noel Işıkları Kits Spi Led Pixel Alüminyum Track Point IşıklarEv Eave Dekorasyonu Noel Işıklar Eves Işık
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Noel Yolu Işıkları 20mm RGBW LED IP67 Dış Su geçirmez Piksel Led Nokta Işık Kaynağı RGBW ışığı
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

