Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
Kalıcı Dışarıda RGBWIC LED Eave Işıkları Alexa ile Çalışır Halloween Dekoru İçin Google Ev Noel Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dış Holiday Rgbw 24V LED Eave Lights Dış Su geçirmez Piksel Noktası Işık
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
APP Kontrolü ve PC Kabuk Yapıştırıcıları ile Akıllı Kalıcı Dış Kapak Dekoratif Noel Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Yüksek Parlaklık Led Esnek Şerit Işık Neon Burcu DC12V 10W / M RGB DC512
| İsim: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Renk: | tek renk |
| Güç: | 10W/M |
Mucize Fasulye Rgb Piksel Led Işık Led Piksel Rgb Led Piksel BIS Sertifikası Programlanabilir 12mm Rgb Led Noel Işıkları
| renk: | Tam Renkli RGB |
|---|---|
| Renk Yayan: | Dijital rüya rengi |
| güç: | 0.3W |
DC12V 1W Piksel Noel LED Pixel Işık Şerit LED Işık Açık 3 Led İç
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Noel Işıkları Dış Mekan LED RGB Piksel 50 adet DC 5V WS2811 12mm LED DMX Piksel
| çalışma voltajı: | DC5V 12V |
|---|---|
| Güç: | 0,3W |
| Koruma: | IP67 |
RGB Piksel Dış Mekan Su Geçirmez LED Nokta Işığı PC Kabuk Kalıcı Noel Işıkları Peyzaj İçin
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
40mm 50mm DC24V Su Geçirmez RGB LED Işık Bina Aydınlatması için
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | 40MM |
| IP oranı: | IP67 |
IP68 0.3W Su geçirmez 5V 12mm kare tek renk LED pikseller LED nokta ışık kaynağı Noel parıltısı top renkli ışıklar
| Çalışma Gerilimi: | DC5V 12V |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Renk: | RGB |

