Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
ODM LED Piksel Nokta Işığı için LED Alüminyum Kanal Alüminyum Profil 25mm 30mm 40mm
| Ürün Ağırlığı (kg): | 0.22 |
|---|---|
| Renk Yayan: | Alüminyum / beyaz / siyah / özelleştirilmiş |
| anahtar kelime: | ledli alüminyum profil |
IP67 Su geçirmez 5V 12V Kare12mm Işık RGB Tel Noel LED Işık RGB LED Piksel
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Uygulama: | Reklamcılık |
| Lamba gövde malzemesi: | bilgisayar |
12V 20mm LED Piksel Işıkları Dışarıdaki Noel Dekoru Uzun Süren Performans
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Depolama sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
Su geçirmez 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Kontrol Modu Kalıcı Dışarısı Noel Dekorasyonları için
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Kalıcı Piksel Nokta Işıkları DMX 20mm DC12V Yüzey Montajı için LED Noel RGB Işıkları
| malzeme: | PC + Yapıştırıcı |
|---|---|
| Uygulama: | Dışarıda |
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
Kalıcı Noel Parça Işıkları 30mm RGBW LED Piksel Işığı Dış Mekan Su Geçirmez Piksel Led Nokta Işığı
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Programlanabilir Tam Renkli 50mm LED Piksel Işık Noel Dekorasyonu için DC24V 1.5W IP67
| ürün adı: | XH-K5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
24V Akıllı RGB LED Piksel Işıkları Noel Noel Dışarıda Tatil Işıkları P67 PC Vücut Kalıcı Tatil
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | SMD 3535 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
Mucize Fasulye 12mm IP67 Noel Ağaçları İçin Suya Dayanıklı Tek Renkli Led Piksel
| Uygulama: | Noel ağaçları, reklam kanalı mektubu |
|---|---|
| güç: | 0,12 W-0,15 W |
| Koruma: | IP67 |
DC24V IP67 Su geçirmez RGB LED Piksel Işıkları Ev için Kalıcı Noel Tatil Işığı
| ürün adı: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 3W |

