Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
IP67 20mm Tek Renk Piksel Led Aydınlatma Poi 30000H ömrü Onaylı CE ROHS
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Matrix Ekran Pixel DC24V Su geçirmez RGB LED Nokta Işık Açık Led Ekran
| Uygulama: | Dış mekan ekranı |
|---|---|
| Marka: | Mucize fasulyesi |
| Denetim: | DMX512 |
DMX Kontrolü RGB Tam Renkli SMD5050 DC12V LED Nokta Işıklandırması
| İş sıcaklıkları: | -40 ~ 60 |
|---|---|
| Shell Malzeme: | PC |
| Güç: | 0.75W |
Lense ile Yüksek Parlaklık Meydanı, LED Arka Aydınlatma için LED Işık Işığı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DMX512 DC12V Suya Dayanıklı IP67 SMD3535 0.75W 30mm Projektör İçin Piksel LED
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Işın açısı: | 120 |
DMX512 Epistar RGB Işık 1.4W Led Işık Açısı Nokta 120 Görüntüleme Sign Led
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
LED Gösterge / Kanal Mektupları için DC 12V 5 SMD 5050 LED Nokta Işığı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Yüksek Lümen LED oturum arka ışık modülleri IP65 suya LED oturum kutusu için dayanıklı
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.72W |
| Koruma Clas: | IP67 |
Eğlence Parkı 12V 5V Led Piksel Işık 0.3W RGB WS2811 1903 Noel İçin Dijital Piksel
| Uygulama: | Dekorasyon, KTV, LED ekran, boyalı ekran |
|---|---|
| LED Türü: | F8 LED Piksel |
| Voltaj: | DC5V / 12V |
Mucize Fasulyesi LED Noel Dekorasyonları LED Nokta Işık Tek Renkli LED Piksel Işık
| Boyut: | 9 mm |
|---|---|
| LED Tipi: | smd2525 |
| Çalışma voltajı: | DC12V |

