Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
12V 15M LED buzlu ışıklar Noel Işığı Dış dekorasyon Düşük Led perde Tel Işıklar Bahçe Sokak Evi
| Kullanımı: | Saçak Aydınlatması |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Işık akışı: | 40lm |
20mm DC 12V 1SMD AVM LED Kenar Aydınlatma 5050 Piksel Led Modülü
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Promosyon DC05V Su geçirmez Mavi Nokta Led Işık 9mm Piksel Led IP67 OEM ODM
| led Chip: | F5 |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Gerilim: | DC05V |
30mm Açık Yeşil DC24V 0,6W IP67 Piksel Led Işık XH6897 Kontrol
| Modeli: | G3006MG24 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Gerilim: | DC24V |
Programlanabilir Adreslenebilir 20mm LED Nokta Işık Rengi Değişen DMX512
| Giriş Voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Özelleştirilmiş 1 Chip 5050 0.25w LED Nokta Işık Beyaz Tek Renkli 20mm Piksel LED
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.25W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Kırmızı Epistar 30mm Dış Mekan LED Nokta Işığı 5730 LED İşaretleme Modülü 100LM / W
| Gerilim: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Tünel, Sahne, Cruises RGB Çok Renkli 30mm LED Dekoratif Işıklar IP68
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Su geçirmez LED Display Programlanabilir 30MM Binası / Bar Dekorasyon
| Malzeme: | Alman Bayer PC |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Çalışma voltajı: | DC12V |

