Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Dış Led Tatil Rgbw 12V Piksel Işıklar Track Noel Işıkları 6000K Eaves Dışarısı Işık
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
24V DC RGBW LED Piksel Noktası Işık 2W IP67 Noel Tatil Dekorasyonu Dayanıklı Açık LED Işık
| ürün adı: | XH-H5010P24-B1a |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
Fabrika Işıklandırması 30mm Pixel 12v IP67 Dışarıda Kalıcı Noel Tatilleri RGB LED Pixel Nokta Işıkları
| ürün adı: | XH-H3003P12(RGB)-B1 |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 0,75 W |
OEM RGB Adreslenebilir Işık UCS2904 Kanal Profili 24V 50MM IP67 Noel Tatil Festivali Dış Mekan LED Piksel Nokta Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Kalıcı Noel 24V SMD3535 Su Geçirmez IP67 Rgbw Parti Işıkları Led Piksel Nokta Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120 |
| LED Çip: | SMD3535 |
Programlanabilir Piksel Led Nokta Işık IP67 12V RGB PC Shell Tutkal Malzemesi 0.8W
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
CE ROHS Onaylı Tek Renkli Piksel Led Aydınlatma SMD5050 Ömrü 30000H
| Opsiyonel aksesuarlar: | Hafif sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
0.5 Watt LED Noktası Işık Açık SMD2835 12V Tek Renk 2 Yıl Garanti
| Opsiyonel aksesuarlar: | Kabuk rengi açık renk ile tutarlıdır |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
5W 378lm IP67 100mm Rgb LED Nokta Işık SMD 5050 Dış Aydınlatma
| Yaşam süresi: | 30000H |
|---|---|
| volt: | DC24V |
| Güç: | 5w |

