Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Büyük LED kanal harf 20mm piksel ışık SMD 5050 IP67 için açık
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
Büyük Dekoratif İyi Fabrikasyon Yüzey Kirli LED Nokta Işık Açık Led Mektup Işıklar
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
Heykel Projesi için Açık IP67 40mm 50mm Su Geçirmez Kontrol Led Nokta Işık Kaynağı
| Boyutu: | 40MM |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 347 |
| Güç: | 0.75W |
Su geçirmez LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
RGB LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Epistar Chip IP67 20mm Yeşil Ledli Arka Aydınlatma Yapı Profili Aydınlatma
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.25W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
5050 RGB IP67 Eğlence Yürüyüşleri İçin 30mm DC12v LED Nokta Işığı
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.75W |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
Mucize Fasulye DC24V Açık Suya Dayanıklı IP67 RGB Bina Aydınlatma Projesi İçin LED Nokta Işık
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| boyut: | 50mm |
| IP sınıfı: | 67 |
Mucize Fasulye 30mm SMD5050 DC12V IP67 LED Nokta Işık Reklam Led Işık
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Giriş Volt: | 720 |
SMD5050 IP67 RGB LED Piksel Yılbaşı LED Şerit Işık 0.9Watt DC15V
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |

