Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Mucize Fasulye 12mm 0.3W RGB WS2811 1903 Dijital Piksel DC5V Noel Dekorasyonu İçin Led Piksel Işık
| Colo: | Tam Renkli |
|---|---|
| Tem: | Akrilik Led Aydınlatmalı |
| Voltaj: | DC5V / 12V |
Kalıcı Noel Track Lights 30mm RGBW UCS2904 LED Pixel Light ip67 Dış Su geçirmez Pixel Led Point Pight Source
| Adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 20mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Akrilik LED Arkaplan RGBIC DC5V Jellyfish Dış Dekorasyon için Noel Işıkları
| İsimlendirilmiş güç: | 0,2 W |
|---|---|
| ürün çapı: | 9 mm |
| Tem: | Akrilik Led Arka Işık |
Fabrika Ucuz Fiyat LED Piksel Işık Değişken 40mm Kontrolör Işık Kalıcı Noel Işıklandırması
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 40mm |
kalıcı dış mekân tatil dekorasyon ışıkları rgbic DC5V denizanası kalıcı Noel ışığı açık hava led piksel dizileri
| Adlık Güç: | 0,2 W |
|---|---|
| ürün çapı: | 9 mm |
| Tem: | Akrilik Led Arka Işık |
DC12V 0.2W IP67 LED Piksel Işık Tek Renkli 9mm Noel Ağacı İçin Açık Dize
| Ürün: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Renk: | 2700K-7000K |
| Güç: | 0,2 W |
APP Kontrol Su geçirmez Akıllı 20mm 12v Dışarısı Noel Çatısı Dekoratif LED Piksel Nokta Işığı
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Sıcak satış Noel Çok Renkli rgbw Dışarısı Işıklar Su geçirmez LED piksel Nokta Işık dize
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dış Su geçirmez Rgbw LED Nokta Tatil Noel Pixel Dekorasyon Işıkları LED Eave Işıkları
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 30pc/50pc/100pc |
Çok Satan 50mm Akıllı Piksel Rgb Işık Led Dekorasyon Su Geçirmez Noel Renkli Nokta Işıkları
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |

