Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
Dış Su geçirmez Kapak Işığı Yol Noel Tatil Dekorasyonu RGB LED Piksel Işık IP67 Piksel LED Nokta Işık
| Ürün Adı: | LED ip ışığı |
|---|---|
| Kullanımı: | saçak |
| Malzeme: | bilgisayar |
Su geçirmez IP 67 WIFI Kontrol 20MM DC12V 0.4 W LED Piksel Işıklar Noel Renkli Ev Evi Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Yuvarlak 30mm SMD2835 Suya Dayanıklı Led Noel Işıkları Epistar
| Led ışık kaynağı: | Epistar SMD2835 |
|---|---|
| Örtmek: | seffaf örtü |
| Garanti: | 2 yıl |
Mucize Fasulye 12mm Rgb Adreslenebilir WS2811 1903 Noel Tam Renkli RGB F8 12mm 5V 12V Fabrikadan LED Piksel Işık
| LED rengi: | RGB değişen renk |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Voltaj: | DC5V / 12V girişi |
Mucize Fasulye 1903 12mm Rgb Piksel Led Adreslenebilir Noel Tam Renkli F8 12mm 5V 12V Program İçin LED Piksel Işık
| Anma gücü: | 0.3W |
|---|---|
| Voltaj: | DC5V / 12V |
| CRI: | 85 |
20MM 30MM Kalıcı Tatil Işık 5050 Rgb Rgbw 1903 2904 IC Led Piksel Noktası Akıllı Ev Dış Noel Işık
| Kabuk: | Şeffaf kabuk veya sisli kabuk |
|---|---|
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
| Kontrol: | ev evi, Bina Cephesi, tatil ışığı |
Noel Işıklandırması IP67 Akıllı Wifi Denetleyicisi Ev Dış Led Işıklar Pixel Dışarısı Tatil Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
20mm RGB LED Piksel Adreslenebilir Nokta Işıklar Kalıcı Tatil Kapakları Noel Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Toptan 24v 4cm çapı LED Piksel Işıklar PC Malzemeleri LED Noel Tatil RGBW Su geçirmez 1.5W
| ürün adı: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Nokta Işık Kaynağı Kalıcı Eave Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

